O nas

Założona w 2010 roku firma Guangzhou Chicken Run Network Technology Co., Ltd. jest jednym z wiodących światowych dostawców wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier, zapewniając doskonałe wrażenia w grach dla każdego gracza. Wraz z rozwojem firmy w 2013 r. stworzyliśmy markę GameSir, która stała się rozpoznawalna w globalnych społecznościach gier i e-sportów.

Koncentrując się na jakości sprzętu, innowacyjnym projekcie, zaawansowanych funkcjach i wysokiej wydajności, GameSir oferuje pełną gamę produktów dla graczy, w tym kontroler gier, mechaniczne klawiatury do gier, myszy do gier, battledock i akcesoria do konsoli. Platforma oprogramowania GameSir, z około 80 milionami użytkowników na całym świecie, w tym Happy Chick Emulator, GameSir World, GameSir G-Core, GameSir G-Crux. Kompletny system oprogramowania ułatwia perfekcyjną implementację sprzętu.

Gaming wygrywa. ™ W duchu praktyczności i innowacji GameSir dąży do poszerzania granic wydajności i odkrywania możliwości gry. Świat gier ciągle ewoluuje, a GameSir jest zawsze gotowy do podjęcia wyzwania i nigdy nie przestaje poszukiwać i rozwijać.